Zmena na dosah

Autor: Lucia Žitňanská | 2.3.2016 o 13:13 | Karma článku: 3,32 | Prečítané:  849x

V sobotu sa konajú voľby. Je jasné, že to budú voľby dôležité, pretože sa rozhodne, či sa tu vládna strana zabetónuje na ďalšie dlhé roky, alebo sa Slovensko pohne ďalej.

Celú kampaň sme pracovali na tom, aby sme vám, našim voličom predstavili našu víziu, našu predstavu, náš program, ktorý chceme realizovať, aby sa nám tu všetkým žilo lepšie. Náš program je odborníkmi hodnotený v mnohých kategóriách ako najlepší a v tých ostatných ako jeden z najlepších.

Okrem programu však ponúkame aj ďalšiu dôležitú vec - ľudí, ktorí ho dokážu presadiť. Ľudí, ktorí vedia, čo robia, ľudí, ktorí myslia aj za horizont volebnej noci a vedia, čo je to zodpovednosť za chod krajiny. Dnes sa zdá, že výmena vládnej strany je možná, ale rovnako, ako alternatívu postaviť, ju bude nutné aj udržať. My, ako pravica si nemôžeme dovoliť ďalšie fiasko, ktoré by vašu dôveru sklamalo už definitívne.

V sobotných voľbách sa rozhodne o tom, či dostaneme na zmenu mandát. Most-Híd s týmto mandátom naloží zodpovedne a urobí všetko nie len preto, aby pravicová alternatíva vznikla, ale aby aj prežila celé volebné obdobie a realizovala životne dôležité zmeny, ktoré Slovensko potrebuje. Od spravodlivosti a boja proti korupcii a schránkovým firmám, zdravotníctva, školstva, ale aj rozvoja regiónov a vyspelej občianskej spoločnosti, ktorá je schopná so zdvihnutou hlavou a zodpovedne reagovať na ťažké výzvy, ktoré nás čakajú aj v medzinárodnom kontexte. Výzvy, na ktoré potrebujeme jasné odpovede, nie len bezbrehý populizmus.

Nikde sme pred problémami nestrkali hlavu do piesku a vždy sme dodržali svoje slovo. Vždy, keď sme vo vláde boli sa Slovensko pohlo o veľký kus dopredu a bude tomu tak aj teraz. To je moja ponuka aj ponuka Mostu-Híd do sobotných volieb a budem rada, ak nám dáte svoju dôveru. Ďakujem. 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

NDS priklepla Doprastavu zákazku bez súťaže, postaví privádzač do Žiliny

Združenie k výstavbe úseku diaľnice D1 Hričovské Podhradie - Lietavská Lúčka za 427,2 milióna eur si pribalí aj zákazku za 23,5 milióna.

EKONOMIKA

Firmy nutne potrebujú ľudí, z Ukrajiny im ich vláda dovoliť nechce

Richter hovoril o možnosti vpustiť na náš pracovný trh ľudí z tretích krajín.

EKONOMIKA

Právnici, ktorí radili pri predaji Eurovey a príchode Číňanov

Právnické firmy ukázali top obchody, pri ktorých radili.


Už ste čítali?